Στην ακριτική Φλώρινα και την φανέλα του ΠΑΣ Φλώρινα θα φορά μέχρι το τέλος της φετινής αγωνιστικής περιόδου ο νεαρός πρώην μεσοεπιθετικός του Μακεδονικού Φούφα Θανάσης Σπανδωνίδης αφού συμφώνησε σε όλα με την διοίκηση της ομάδας.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/αρχείο-λήψης-381167910234001573898.jpg)
Ο νεαρός έχει αγωνιστεί επίσης σε Θύελλα Φιλώτα,Μακεδονικό Φούφα και Φ.Σ.Κοζάνη και θα ενισχύσει για το υπόλοιπο του πρωταθλήματος τον ΠΑΣ Φλώρινα στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣ Φλώρινας που συμμετέχει.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_706249117721443499974746615097991-1024x262.jpeg)