ΓΑΣ Σβορώνος (Νίκος Θεοδοσιάδης): Ζωγράφος,Βούλγαρης,Δημητρίου, Κωτσιόπουλος,Φυτόπουλος, Μυστρίδης,Ξυδούς, Κοντοθανάσης, Κυπαρίσσης,Κυρτέγος,Μπατζώνης
Στο πάγκο έκατσαν οι: Σκαμπαρδώνης,Καραγκούνης,Βίρος, Χανδολιάς,Κούζας,Στεφανίδης, Παπαδόπουλος,Δίμηνας, Ίτσιος
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/image_editor_output_image-20204906-1696422524432.jpg)
Εορδαϊκός (Νίκος Κατακαλίδης) Δημητριάδης,Σιδηρόπουλος,Παπάς, Πούλιος, Σωτηριάδης, Κοντογουλίδης, Μπαλίτσας,Καλογιαννίδης, Παπανικόπουλος, Χάιτας,Νίκολλι
Στον πάγκο έκατσαν οι: Παπαδόπουλος,Παπαζήσης, Ντερβίσι, Μητσόπουλος,Κουνάβας,Αιχμαλωτίδης, Χατζησάββας,Μαρκόν,Τσαγκαλίδης
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_706249117721443-6-1024x262.jpeg)