Για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πυγμαχίας Εφήβων και Νέων κάτω των 22 χρονών αναχώρησε η αποστολή του Εθνικού Κοζάνης για την Πάτρα… Εφήβων ΠΕΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 71κ. ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 75κ… ΝΕΩΝ 22 ΓΑΒΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 71κ…
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/02/incollage_20240207_0958339412480563300088839758-1024x728.png)
Οι αγώνες ξεκινούν Πέμπτη 8-2-24 και οι τελικοί Κυριακή 11-2-24. Τους αθλητές συνοδεύει ο προπονητής Σταύρος Καλαμάρας ενώ την διαμονή στη Πάτρα της αποστολής ανέλαβε η εταιρεία KERNEL security του Γιώργου Γαζή έφορου του τμήματος πυγμαχίας του Εθνικού Κοζάνης.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/02/received_7062491177214434125884582192678139-1024x262.jpeg)