Ατρόμητος Πτολεμαΐδας(Κώστας Μαργιορίδης) Μπεμπερίδης, Χαραλαμπίδης,Ραμπίδης, Δημητρίου, Εμμανουήλ,Κουτσογιώργος, Πουρλουκάκης,Δαβιτης, Σίσκος Η,Λυπιρίδης,Σίσκος Ι.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_editor_output_image160113025-1694268878854-scaled.jpg)
Α.Σ.Ιωνικός περιοχής Βαθυλάκκου(Βασίλης Παπαζήσης) Παπακώστας,Ντάμαλης,Παλάσκας, Κανάβας, Τζούλι, Ελευθεριάδης Β,Ελευθεριάδης Ι,Μακρυγιάννης,Κωνσταντινίδης, Ελευθεριάδης Χ,Κεΐσογλου
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_editor_output_image959427780-1694268976092-scaled.jpg)
Διαιτητής: Καρατέρπος
Βοηθοί: Κωνσταντινίδης – Τζιουβάρας
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_editor_output_image-1331472985-1694268987890-scaled.jpg)
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/09/received_706249117721443-30-1024x262.jpeg)