![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/05/θεοδοσιαδης-νικος2833684434172896470-1024x523.jpg)
Ο ΣΦΚ Πιερικός ανακοινώνει την ολοκληρωση της συνεργασιας του με τον προπονητη, κ. Νίκο Θεοδοσιαδη.
Ο νέος υπεύθυνος του ποδοσφαιρικού τιμήματος, Γιάννης Τρελλόπουλος, συναντήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 15/5 με τον Κατερινιώτη τεχνικό και του γνωστοποίησε την απόφαση για λύση της συνεργασίας, με τον Πιερικό να βρίσκεται πλέον σε αναζήτηση νέου προπονητή, ζήτημα που θα αποτελέσει προτεραιότητα το προσεχές διάστημα.
Ο ΣΦΚ Πιερικός ευχαριστεί τον Νίκο Θεοδοσιάδη για την προσφορά του για μια ακόμη θητεια στο πάγκο της ομαδας, με την οποία είναι συνυφασμένος και αποτελεί κομμάτι της ιστορίας της και του εύχεται καλή επιτυχία στα επόμενα επαγγελματικά του βήματα.