Το “ντέρμπι” της αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Κοζάνης
Οι αρχικές συνθέσεις των ομάδων:
ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης:(Βασίλης Μαντζώλας) Πίτσικος, Μακρίδης, Ντούκα, Ζιώγας, Παπαδόπουλος, Κυπίρτογλου, Σαλονικίδης, Τρούπκος, Γιαμουρίδης, Αθανασιάδης, Νικολαΐδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231125_173552-1024x768.jpg)
Μακεδονικός Σιάτιστας(Σιαπανίδης – Ιωαννίδης) Ζηνόβιος, Μπατσής Χ., Καλόγηρος, Κοντός, Μπούρτζος, Κυριλλίδης, Μπατσής Β., Σίμος, Καλογιαννίδης, Τσιούκρας, Αποστόλου
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231125_173537-1024x768.jpg)
Διαιτητής: Κεχαγιάς
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231125_173440-1-1024x768.jpg)
Βοηθοί: Γεωργιάδης – Μπαλιάκας
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/11/received_706249117721443-73-1024x262.jpeg)