ΕΠΣ ΚοζάνηςΕρασιτεχνικό ποδόσφαιροΠοδόσφαιρο Παναγιώτης Πολύμερος: Στους Δαναούς “χτίζουμε” αθλητές με ήθος και καλούς χαρακτήρες Τελευταία ενημέρωση: 26 Ιουλίου 2024 15:21 Δημοσιεύτηκε 26 Ιουλίου 2024 Share 0 Λεπτά αναγνωσης SHARE Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης Athlitikianaskopisi.gr Μπορεί επίσης να σας αρέσει Γιάννης Αποστόλου(Πρόεδρος Ε.Π.Σ.Κοζάνης) Η συγκλονιστική παρουσία του κόσμου στο γήπεδο Πτολεμαΐδας έδειξε τον δρόμο….. Α’ ΕΠΣ Κοζάνης: Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα σε Α’ και Β’ Κατηγορία…το πρόγραμμα του Σαββάτου Αναγέννηση Αργίλου: Μια ομάδα..μια “οικογένεια” Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Οι αποστολές των Μικτών Ομάδων ΕΠΣ Κοζάνης για τους αγώνες με την ΕΠΣ Γρεβενών Επίσημα στο “τριφύλλι” ο Τετέ TAGGED:Δαναοί ΚοζάνηςΕΠΣ ΚοζάνηςΠαναγιώτης Πολύμεροςποδόσφαιρο Share This Article Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Whatsapp Telegram Email Εκτύπωση Προηγούμενη είδηση Λάμπρος Καραγιάννης: Οι Δαναοί είναι οικογένεια Επόμενη είδηση Έναν χρόνο κράτησε το “όνειρο” για την Κοζάνη…