Ο Κοζανίτης Σταύρος Τσιμεντερίδης θα είναι ο διαιτητής στον αγώνα Αστέρα Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννενα, για την Super League αύριο Σάββατο 18/02 και ώρα 20:00 στο γήπεδο “Θεόδωρος Κολοκοτρώνης” στην Τρίπολη.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/zx9APUj.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1670657894426-4-1024x395.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20221101_175414-9-300x148.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1667112655249-10-1024x595.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1667112443603-10-846x1024.jpg)
Ο Κοζανίτης Σταύρος Τσιμεντερίδης θα είναι ο διαιτητής στον αγώνα Αστέρα Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννενα, για την Super League αύριο Σάββατο 18/02 και ώρα 20:00 στο γήπεδο “Θεόδωρος Κολοκοτρώνης” στην Τρίπολη.
Sign in to your account