Στον απόηχο του Διεθνούς Μαραθωνίου Θεσσαλονίκης διενεργήθηκε σήμερα το Kissavos Marathon Race. Οι ” βουνίσιοι” δρομείς του Συλλόγου μας έδωσαν το παρόν, καταλαμβάνοντας μάλιστα και πρώτες θέσεις.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_755507679505410.webp)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_960991798260714-576x1024.webp)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_1197995260912365-300x225.webp)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_2246153215594455-225x300.webp)
Στους άνδρες, στα 40 χιλ στη γενική κατάταξη 1ος ο Χρήστος Παρμάκης στους άνδρες. Στις γυναίκες στα 40 χιλ. 2η γενικής η Δήμητρα Χαιροπούλου. Στα 12 χιλ ο Τότσκας Αργύρης 2ος γενικής και στο ίδιο αγώνισμα ο Τάσος Ροβυθάκης 1ος στην κατηγορία του.
Συγχαρητήρια σε όλους και καλή αποκατάσταση.