![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_221165717375544-1.webp)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1688205454874.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230603_222621-1-1024x228.jpg)
Πρωί – πρωί ξεκίνησε η αποστολή των Κορασίδων της ομάδας μας και είναι καθ’ οδόν για την Ραφήνα, όπου θα διεξαχθεί το 34ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα από 2 έως 6 Ιουλίου.
Καλή επιτυχία κορίτσια!!!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/280870736_337964858480603_5134490863233620750_n.jpg)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-2-1024x262.jpeg)
Πρωί – πρωί ξεκίνησε η αποστολή των Κορασίδων της ομάδας μας και είναι καθ’ οδόν για την Ραφήνα, όπου θα διεξαχθεί το 34ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα από 2 έως 6 Ιουλίου.
Καλή επιτυχία κορίτσια!!!
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account