Ο Παύλος Δερμιτζάκης αναλαμβάνει από σήμερα την τεχνική ηγεσία της ΑΕΛ.
Ο Καβαλιώτης τεχνικός βρέθηκε σήμερα το απόγευμα στα γραφεία της ΠΑΕ, όπου και ολοκληρώθηκε η συμφωνία των δύο πλευρών, με τον ίδιο να αναλαμβάνει άμεσα δουλειά.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/dermitzakis-1-1-scaled.webp)
Ο έμπειρος προπονητής έχει εργαστεί τα προηγούμενα χρόνια σε Εργοτέλη, Ατσαλένιο, Διαγόρα, Πανθρακικό, ΠΑΟΚ, Αστέρα Τρίπολη, ΟΦΗ, Λαμία, Καβάλα, Βέροια, Πανσερραϊκό και στην Κύπρο στον Ερμή Αραδίππου.
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης – Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_706249117721443-13-1024x262.jpeg)