Με αγώνα εντός έδρας ξεκινάει ο Ερμής Αμυνταίου τα μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική Κατηγορία φιλοξενώντας στο ΕΑΚ Αμυνταίου τον Αετό Βαρβάρας Χαλκιδικής την προσεχή Κυριακή 14/05 και ώρα 17:00.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/GridArt_20230511_191237040-1024x576.jpg)
Με το “δεξί” θέλουν να ξεκινήσουν οι γηπεδούχοι την 1η αγωνιστική των αγώνων μπαράζ.Η ομάδα δεν αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα και η αισιοδοξία είναι διάχυτη στις τάξεις του Ερμή.
Τα υπόλοιπα ζευγάρια είναι :
Μ.Αλέξ.Αγίας Μαρίνας – Απόλλων Ευρωπού
Αναγέννηση Επανομής – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου
Ρεπό: Βατανιακός
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/05/received_706249117721443-43-1024x262.jpeg)