![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_950106809436587-1024x768.webp)
Το ασημένιο μετάλλιο και την δεύτερη θέση κατέκτησε ο Παναγιώτης Μακρυγιάννης με καταγωγή από το Πλατανόρρεμα Σερβίων στον τελικό του σκιφ Εφήβων – Νεανίδων.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_1351411039122617-scaled.webp)
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_706249117721443-25-1024x262.jpeg)
Το ασημένιο μετάλλιο και την δεύτερη θέση κατέκτησε ο Παναγιώτης Μακρυγιάννης με καταγωγή από το Πλατανόρρεμα Σερβίων στον τελικό του σκιφ Εφήβων – Νεανίδων.
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account