Και επίσημα ανακοινώνεται από τον ΠΑΟΚ Κοίλων ο έμπειρος αμυντικός Κλόντι Ντούκα
Ανακοίνωση ομάδας
Η ομάδα μας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τον πολύπειρο ποδοσφαιριστή Klodi Duka.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230603_222621-1024x228.jpg)
Για τον συγκεκριμένο παίκτη δεν χρειάζονται ιδιαίτερες συστάσεις,καθώς πρόκειται για ένα παιδί-διαμάντι,που θα βοηθήσει τους νεαρούς μας αθλητές στην εξέλιξη τους με την εμπειρία και το χαρακτήρα του!
Έχει αγωνιστεί στη Γ εθνική με την ομάδα της Κοζάνης,football league 2 με την ομάδα της ΑΕΠ,όπως και σε άλλες ομάδες που πρωταγωνιστούσαν στην Α’ ΕΠΣ Κοζάνης.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/08/received_1420911972009745.webp)
Klodi σε καλοσωρίζουμε στην οικογένειά μας και σου ευχόμαστε να είσαι υγιής και χωρίς τραυματισμούς τη νέα χρονιά!
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr