![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/FB_IMG_1687526121180-819x1024.jpg)
Τη Δευτέρα 26 Ιουνίου από της 18:00 οι Ελπίδες Φλώρινας θα πραγματοποιήσουν τη τελετή λήξης για τη σεζόν 2022-2023 με πολλές εκπλήξεις, βραβεύσεις και τα παιχνίδια όλων των τμημάτων γονείς εναντίον παιδιών είναι κάποια από το μενού που θα περιλαμβάνει η τελετή!!!
Τη εκδήλωση θα τιμήσουν με τη παρουσία τους ο επιτυχημένος προπονητής του Αλμωπου Αριδαίας ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ και ο καταξιωμένος δημοσιογράφος της nova sport ΜΙΧΟΣ ΘΩΜΑΣ!!!
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_706249117721443-81-1024x262.jpeg)