![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/image_editor_output_image1401981272-1680597061506.jpg)
ΔΑΝΑΟΊ ΠΡΏΤΑ ΤΆ ΠΑΙΔΙΆ.
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ τών Δαναών 2000 συγχαίρει το σωματείο του Φ.Σ Κοζάνης για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και εύχεται καλή συνέχεια στα μπαράζ ανόδου στην SL2..
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/04/received_706249117721443-16-1024x262.jpeg)
ΔΑΝΑΟΊ ΠΡΏΤΑ ΤΆ ΠΑΙΔΙΆ.
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ τών Δαναών 2000 συγχαίρει το σωματείο του Φ.Σ Κοζάνης για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και εύχεται καλή συνέχεια στα μπαράζ ανόδου στην SL2..
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
Sign in to your account