Με κρύο και με χιόνι η Δόξα δεν “κολώνει”
Η Δόξα Βερμίου Πύργων περιμένοντας το Σαββατοκύριακο το “ντέρμπι” με την ομάδα των Κοίλων προετοιμάζεται δίχως να πτοείται στην προπόνησή της ούτε από κρύο ούτε από το χιόνι.
Η ομάδα του Τάσου Αραμαδανίδη είναι πανέτοιμη να διευρύνει την διαφορά των 7 βαθμών και να δείξει εντός γηπέδου ότι φέτος θα τερματίσει πρώτη. Οι παίχτες της ομάδας είναι έτοιμοι να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους με σκοπό άλλη μία νίκη.
Η Διοίκηση της Δόξας καθώς και φίλαθλοι είναι δίπλα της για να την ωθήσουν να πάρει το πρωτάθλημα.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/image_editor_output_image1119345281-17062144097824750364641539804307.jpeg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/image_editor_output_image11744109-17062144351476594992145700636346.jpeg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2024/01/image_editor_output_image-260476939-170621444613986648919344149497.jpeg)
Φόρτσα Δόξα η δύναμή σου ο λαός σου!!!
Γραφείο Τύπου Δόξας Βερμίου Πύργων