![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1688208071775-1017x1024.jpg)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_1450529785682034.webp)
Ο Α.Ο.Καβάλα καλωσορίζει στο δυναμικό του τον 26χρονο ποδοσφαιριστή Λάζαρο Τζελίδη, ο οποίος αγωνίζεται τόσο ως αμυντικός μέσος όσο και ως κεντρικός αμυντικός.
Τελευταία του ομάδα ήταν ο Απόλλων Παραλιμνίου ενώ στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στον Πανδραμαϊκό, τον Μακεδονικό, τον Αστέρα Βλαχιώτη και τον ΝΠΣ Βόλος.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_1051420349158444.webp)
Στόχος μας φέτος είναι το πρωτάθλημα της Γ’Εθνικής και αν μη τι άλλο ο Λάζαρος Τζελίδης το έχει κερδίσει πολλές φορές τα τελευταία χρόνια.
Λάζαρε καλώς ήρθες στο καραβάκι και σου ευχόμαστε μια υγιή σεζόν, συνδυασμένη με προσωπικές και ομαδικές επιτυχίες!
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_1202677890397024-2.webp)
Επιμέλεια: Παύλος Καλεμκερίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/07/received_706249117721443-3-1024x262.jpeg)