Χωρίς κατηγορία Ανταλλαγή πλακετών μεταξύ των Προέδρων του Α.Σ.Ιωνικού περιοχής Βαθυλάκκου και της Α.Ε.Π.Κοζάνης Χάρη Παπαδόπουλο Τελευταία ενημέρωση: 7 Μαΐου 2023 15:39 Δημοσιεύτηκε 7 Μαΐου 2023 Share 0 Λεπτά αναγνωσης SHARE Μπορεί επίσης να σας αρέσει Λεπτό προς λεπτό η ενημέρωση των αποτελεσμάτων των σημερινών αγώνων σε Κύπελλο ΕΠΣ Κοζάνης, και Γ’ Εθνική Κατηγορία Στο μεγάλο ποδοσφαιρικό τουρνουά της Καστοριάς οι Παλαίμαχοι της Α.Ε.Π.Κοζάνης Δια πυρός και σιδήρου πέρασε από την Θύελλα Κατσικά ο Πιερικός στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Super League 2: Tο πρόγραμμα της αγωνιστικής την Κυριακή και η βαθμολογία του Βορείου Ομίλου Α’ΕΠΣ Κοζάνης: Χωρίς προβλήματα και απουσίες ο Εορδαικός.. Share This Article Facebook Twitter Pinterest Whatsapp Whatsapp Telegram Email Εκτύπωση Προηγούμενη είδηση Λεπτό προς λεπτό τα αποτελέσματα των αγώνων σήμερα Κυριακή Επόμενη είδηση Το passilo των ποδοσφαιριστών της Α.Ε.Π.Κοζάνης στους ποδοσφαιριστές του Ιωνικού περιοχής Βαθυλάκκου