![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_623037039764792-33.webp)
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/αρχείο-λήψης-7.jpeg)
Η προγραμματισμένη ανοιχτή εκδήλωση με εισηγητή τον Κο Αχιλλέα Υφαντίδη (Ψυχολόγος υψηλής απόδοσης – επικοινωνιολόγος) και θέμα ‘Κλειδιά σωστής επικοινωνίας παιδιών -αθλητών με γονείς και προπονητές ’ που ήταν προγραμματισμένη να γίνει στις 17 Ιουνίου 2023 και ώρα 21:00 στο γήπεδο του Κρόκου, λόγω άστατων καιρικών συνθηκών θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα και ώρα στο Πνευματικό Κέντρο του Κρόκου (τοποθεσία Λάκκος).
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/06/received_1450529785682034-40.webp)
Με εκτίμηση
Football Academy Krokos
[email protected]
Krokos Kozanis
GREΕCE