Σε ένα πολύ καλό παιχνίδι και πλούσιο σε φάσεις και γκολ πραγματοποιήθηκε η 4η αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας μεταξύ του γηπεδούχου Τιτάν Σερβίων και του πρωτοπόρου ΠΑΟΚ Κοίλων με τελικό νικητή τους φιλοξενούμενους με το ευρύ 0-4
Για τους φιλοξενούμενους που είχαν σε ακόμη μια αγωνιστική σε εξαιρετική κατάσταση τους Αντώνη Τρούπκο,και Στάθη Αθανασιάδη που σκόραραν στο ο μεν πρώτος στο 34′ λεπτό κάνοντας το 0-1,και τον δεύτερο να κάνει το 0-2 για τους φιλοξενούμενους στο 42′,ενώ στο 44′ ο Κυπίρτογλου έδωσε αέρα τριών τερμάτων στην ομάδα του Βασίλη Μαντζώλα.
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_6877149452336995-1024x902.webp)
Το τελικό 0-4 έκανε στο 50′ λεπτό ο Νικολαΐδης.
Οι συνθέσεις των δύο ομάδων
Τιτάν Σερβίων (Σωτήρης Μαυροδήμος) Τζέλλος, Μουρατίδης, Ταΐρης,Τσέτσιλας,Μαρούδης, Νέστορας,Χρυσοστομίδης, Μαυροδήμος,Πελέκας,Τακίδης, Νέστορας Ευθ.
(Α)Στον πάγκο έκατσαν οι: Δήμος, Ελευθερίου,Ζαρογιάννης,Σαββίδης, Μοσχόπουλος,Νταραμπάς, Λαβαντσιώτης, Βαχτσεβάνος, Μπάκανος
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_854158652725060-1024x687.webp)
Διαιτητής: Καρατέρπος
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_991708945226096-1-1024x678.webp)
Βοηθοί: Τζιουβάρας – Θεοδωρίδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_1202677890397024-1.webp)
ΠΑΟΚ Κοίλων (Βασίλης Μαντζώλας) Πίτσικος,Μακρίδης, Γιαμουρίδης, Ζιώγας, Παπαδόπουλος, Κυπίρτογλου,Σαλονικίδης,ΝικολαΐδηςΤρούπκος,Αθανασιάδης, Παπανικόπουλος
(Α) Στον πάγκο έκατσαν οι
Σαμαράς,Ντούκα,Ποσινακίδης, Αμανατίδης,Τσιφτσής,Φαρμάκης, Καρυπίδης,Τσιμηνάκης,Ζησιάδης
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_6751961401578011-1024x768.webp)
Επιμέλεια: Athlitikianaskopisi.gr
![](https://athlitikianaskopisi.gr/wp-content/uploads/2023/10/received_706249117721443-2-1024x262.jpeg)
Φωτογραφίες: A.Σ.Τιτάν Σερβίων