Σειρήνες για “φίλημα” Συνέχισαν με νίκη 2-0 απέναντι στην Ροδόπη 87 και παραμένουν στην κορυφή της Β’ Εθνικής

1 Λεπτά αναγνωσης

Με νίκη συνέχισαν οι Σειρήνες!

Οι Σειρήνες έχοντας ως μοναδικό στόχο τη νίκη, πίεσαν από την αρχή του ματς για ένα γρήγορο γκολ χωρίς όμως επιτυχία καθώς σε δύο περιπτώσεις τόσο η Τάσιου, όσο και η Βλάχου αστόχησαν από πλεονεκτική θέση με το ημίχρονο να μένει στο 0-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας συνέχισε με επιθετικές διαθέσεις και ευτύχησε να προηγηθεί με ακόμη ένα απευθείας κόρνερ της Μουρατίδου ενώ στο 85’ η Κωσταρέλλα με κοντινό πλασέ κλείδωσε τη νίκη για την ομάδα μας!!!

Σειρήνες Γρεβενών: Κωνσταντινίδου, Ισπογλίδου, Αγγελίδου,Μουρατίδου, Δάδιου, Αμαραντίδου,Κελεμενί, Κωσταρέλλα,Τάσιου, Βλάχου,Μπόζιαρη

Στον πάγκο βρέθηκαν: Ανθιμίδου, Στεργιούλα, Μαυρίδου, Πατσιούρα, Φίλιου, Τσιάλτα, Μπούκα, Σαρουσαββίδου.